2015

Do  Szkoły Podstawowej w Wilkowicach 25 kwietnia  na Mistrzostwa Polski Mieszanych Sztuk Walki  przyjechało  około 250 zawodników z całej Polski. Mistrzostwa odbywały się  pod patronatem Wójta Gminy Choceń. Organizatorem była Akademia Mieszanych Sztuk Walki w Wilkowicach.

Akademia Mieszanych Sztuk Walki w  Wilkowicach istnieje dopiero od ubiegłego roku- mówi prezes Tamara Chomicz. - Klub działa przy szkole, ale prowadzony jest przez rodziców. Dzieci i młodzież poznaj± sztuki walki:  COMBAT, JIU-JITSU, KARATE, KICK BOXING, MMA. 
- III Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walki odbywaj± się też pod patronatem Federacji WFMC Polska  z siedzib± w Wejherowie – mówi trener i jednocze¶nie wiceprezes klubu w Wilkowicach Daniel Tobjasz - Aktualnie do naszego klubu należy 100 osób. Mamy swoje sekcje w  Izbicy Kujawskiej,  Choceniu, Chodczu, Sompolnie, Kłodawie. Mimo, że jeste¶my młodym klubem odnotowali¶my  sukcesy  międzynarodowe. Ostatnio  byli¶my Wilnie, gdzie odbyły się Międzynarodowe Zawody  Shindokai-Kan Karate o Puchar Instytutu Polskiego w Wilnie, na których zdobyli¶my  3 złote i 5 srebrnych medali. 

 
 
https://www.youtube.com/watch?v=-sCSyF097bY

===========================================