WFMC Polska

World Fightsport and Martial Arts Council jest światową organizacją sztuk i sportów walki, która posiada kilkadziesiąt oddziałów na całym świecie. Prezydentem WFMC jest Akkus Isa, a główna siedziba Naszej Organizacji mieści się w Niemczech. Od roku 2012 ma również swój oddział w Polsce.

Oficjalnym przedstawicielem Wfmc World na Polskę jest mgr Paweł Malinowski z siedzibą przedstawicielstwa Wfmc Polska w Żarach, woj.lubuskie ul.Okrzei 38/2. Posiadający aktualnie 5 Dan Kickboxingu Wfmc World.
WFMC Polska Klubom współpracującym proponuje:

  • darmowe członkostwo i współtworzenie struktur WFMC w Polsce;
  • udział w turniejach, galach zawodowych pod egidą WFMC;
  • promocję Klubu, zawodników, trenerów na łamach stron internetowych WFMC;
  • możliwość zdawania egzaminów na stopnie uczniowskie i mistrzowskie WFMC;
  • potwierdzenie stopnia uczniowskiego / mistrzowskiego z innej sztuki/sportu walki;
  • możliwość zdobywania uprawnień sędziowskich organizacji WFMC;Oficjalnym przedstawicielem Wfmc World na Polskę jest mgr Paweł Malinowski z siedzibą przedstawicielstwa Wfmc Polska w Żarach, woj.lubuskie ul.Okrzei 38/2 posiadający aktualnie 5 Dan Kickboxingu Wfmc World. Nasza Organizacja posiada wiele odziałów na całym świecie, organizuje bardzo dużo turniejów, gal zawodowych, które cieszą się ogromnym powodzeniem i uznaniem.

WFMC dzięki swoim działaniom, poparciu wielu znanych osób, instytucji, organizacji o podobnym celu działania, promuje sporty i sztuki walki na całym świecie, będąc jedną z prężniej rozwijających się Federacji na świecie.

Serdecznie zapraszamy do WFMC!

Wszystkie operacje finansowe Wfmc Polska prowadzone są przez firmę "Malinowski-Team".
Ul.Okrzei 38/2, 68-200 Żary
Nip: 924-132-06-62
Regon: 080281092


Konto bankowe PKO BP: 72 1020 5460 0000 5302 0018 3855